Klidná práce v Mošnově (až 23000 Kč/Měsíc) se zajištěnými svozy a volnými víkendy! (operátor výroby)

Mošnov, Česko

Popis pozice

Hledáš novou výzvu nebo chceš jen najít zaměstnání, kde opravdu ocení tvé kvality? V tom případě pro Tebe máme skvělou nabídku!

Jsme jednou z největších firem v oblasti automotive v České republice. Pojď na vlastní kůži poznat, jaké je to být součástí organizace, která si své zaměstnance hýčká.

Jaká práce na Tebe čeká?

Do oddělení výroby v našem závodě v Mošnově hledáme nové posily. Náplní tvé práce budou různé činnosti v rámci výroby plastových dílů pro automobilový průmysl.

Ničeho se neboj, na vše Tě připravímě během vstupního školení.

Profil kandidáta

Co od Tebe očekáváme?

Pro začátek nám postačí předešlá zkušenost z obdobné pozice, tvá manuální zručnost a ochota pracovat v třísměnném provozu.

Na oplátku Ti můžeme slíbit férové podmínky a čisté pracovní prostředí.

Nabízíme

Jakou získáš odměnu?

  • Například jistotu práce na HPP se základní mzdou 19 700 Kč. S bonusy a dalšími příplatky tvůj možný výdělek dosáhne příjemné výše 23 000 Kč.
  • Pokud nejsi přímo z Mošnova, máme připravené svozy z Ostravy, Bílovce, Orlové, Českého Těšína, Petřvaldu, Havířova, Frýdku-Místku a Třince.
  • Dostatek volného času pro rodinu, přátele a odpočinek díky 20 dnům dovolené a volným víkendům.
  • Čeká na Tebe též vybavená jídelna s odpočinkovými zónami s kávou, čajem a vodou a stravenky v hodnotě 60 Kč.

... a mnoho dalšího, o čem se dozvíš během pohovoru.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3423462  Datum zveřejnění: 18.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 700 - 23 000 Kč