Přestaň hledat a přidej se k nám ! Až 30 000,- zákaznický servis

Jateční, Praha 7, Česko

Popis pozice

Máš příjemný hlasový projev a rád komunikuješ s lidmi? Pak hledáme právě Tebe! Nabízíme jistotu fixního výdělku a neomezenou bonusovou složku. Čeká Tě příjemné pracovní prostředí kousek od metra.

V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici telefonní konzultant. Nečeká Tě žádné „slepé“ volání, ale kontaktování zákazníků, kteří u nás již zakoupili zboží.

Co od Vás očekáváme:
* velmi dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem
* hlasový projev bez logopedických vad
*skvělé komunikační dovednosti
* uživatelskou znalost práce na PC

Co Vám nabízíme:
* práci na HPP (6 nebo 8 hodin/den) i dlouhodobou brigádu
* velmi dobré finanční ohodnocení (základní mzda + neomezená bonusová složka)
*díky volným víkendům (pracujete jen od pondělí do pátku) a volitelným směnám, získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu. Maminky zvládnou vyzvedávat své děti ze školek.
*občerstvení na pracovišti ZDARMA
* péči o nové kolegy, školení, zaučení
* možnost kariérního růstu
* práci v moderním prostředí
* dobrá dopravní dostupnost

Zaujala Tě pozice? Pošli mi svůj životopis na: [email protected] a já Tě budu co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na Tebe!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3423683  Datum zveřejnění: 18.6.2018