Skladník s praxí i bez praxe. Kmenový zaměstnanec! 3 směny od 22.000 Kč/měs.

Písek, Česko

Popis pozice

Hledáme nové kolegy, kmenové pracovníky na práci ve skladu (obsluha VZV / vláčku). Pozice je vhodná i pro pracovníky bez praxe, který mají ŘP sk. B - vše Vás naučíme. Každý zájemce bude mít možnost prohlídky pracoviště. ****NÁSTUP IHNED***

Místo výkonu práce: Písek
Směnnost: 3 směny

Popis pozice:
  • zajištění materiálu do výroby
  • obsluha vláčku nebo el. paletového vozíku (pro pracovníky bez předchozí praxe)
  • obsluha VZV
  • nakládka / vykládka kamionů
  • práce v programu SAP

Kontakt: 739 343 024

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • zkušenosti s prací v logistice velkou výhodou
  • zkušenosti s obsluhou VZV / nebo ŘP sk. B

Nabízíme

Nabízíme:
  • nástupní základní mzdu od 17.500 Kč/měs. pro pracovníky bez předchozí praxe (průměrná hrubá měsíční mzda 22.000 Kč/měs.)
  • nástupní základní mzdu od 19.000 Kč/měs. pro pracovníky s předchozí praxí
+ příplatky za odpolední, noční (průměrná hrubá měsíční mzda 25.000 Kč/měs.)
+ měsíční odměny
+ příplatek za přesčas v týdnu 20 %, příplatek za přesčas o víkendu 50 %
+ dovolená navíc
+ dotovaná strava
+ extra odměny od mistra výroby
+ možnost kariérního posunu
+ další benefity (firemní akce, fitnesscentrum,...)
  • možnost práce přesčas

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3424527  Datum zveřejnění: 18.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000 - 30000