Obsluha vstřikolisů - od 26 000 Kč - žádné automotive

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Louny, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cítíte se vyhořelý z automotive ? Už Vás práce nenaplňuje ? Máte praxi se seřizováním vstřikolisů ? Nabízíme Vám změnu a dáme Vám novou energii a chuť do práce.

Německá elektromontážní firma sídlící v Lounech nabízí perspektivní pracovní nabídku v přátelském a rodinném kolektivu.

Co Vás na této pozici čeká:

* osazení, upevnění a nastavení formy

* zadávání a ošetřování parametrů stroje pro správnou výrobu

* hledání možných chyb v procesu výroby a jejich odstraňování

* sledování a dodržování předepsané kvality výrobků a jejich standardů

* odstraňování poruch a vad

* seřizování všech pomocných zařízení

Místo výkonu práce v Lounech.

Možnost nástupu ihned nebo dohodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to:

* pěkné finanční ohodnocení od 26 000 Kč dle zkušeností

* sice mezinárodní společnost, ale žádný automotive

Rodinné zázemí, zaměstnanci tu nejsou jen čísla

* každoroční 3-6 měsíční zaučení, školení v závodě v Německu

* firemní benefity - 25 dnů dovolené, stravenky, firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Německá elektromontážní firma sídlící v Lounech s přátelským a rodinným kolektivem -žádné AUTOMOTIVE

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:

* SŠ vzdělání s maturitou nebo výučním listem

* praxi jako seřizovač vstřikolisů

* a pokud umíte třeba trochu anglicky nebo německy, tak je to velká výhoda

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem
ID: 3426244   Datum zveřejnění: 30.7.2018