Údržbář forem

Louny, Česko

Popis pozice

Jste manuálně zruční a máte zkušenosti s údržbou forem ? Máte cit pro pořádek ? Pojďte se stát členem našeho týmu v německé firmě sídlící v Lounech, která se zaměřuje na výrobu elektrojističů . Čekají na Vás příjemné benefity , stravenky a 25 dní dovolené a hlavně rodinný kolektiv, de zaměstnanci nejsou jen čísla.

Co Vás čeká:

* kontrola forem, čištění a konzervace

* Údržba a oprava strojů a zařízení sestavování plánů údržby a její dodržování

* Dokumentace všech údržbových a opravných prací

* Odpovědnost za vedení a dodržování BOZP/P

Myslíte ,že jste pro tuto pozici ten pravý(á) ? Neváhejte nás kontaktovat .

Profil kandidáta

Koho hledáme:

* SŠ vzdělání s maturitou nebo výučním listem

zkušenost na obdobné pozici

* Šikovného a manuálně zručného Bořka Stavitele

Nabízíme

Co Vám nabízíme:

* pěkné finanční ohodnocení od 26 000 Kč dle zkušeností

* sice mezinárodní společnost, ale žádný automotive

Rodinné zázemí, zaměstnanci tu nejsou jen čísla

* každoroční 3-6 měsíční zaučení, školení v závodě v Německu

* firemní benefity - 25 dnů dovolené, stravenky, firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3426248  Datum zveřejnění: 20.6.2018