Seřizovač – 13. a 14. plat

Hranice, Česko

Popis pozice

Hledáme šikovného SEŘIZOVAČE, který dokáže pracovat efektivně a určovat priority plnění požadavků

Jaká bude Vaše náplň práce?
– Budete odpovídat za přípravu forem, kontrolu stavu forem, výměnu forem dle požadavků výroby
– Vaším úkolem bude seřizování strojního zařízení dle požadavků výroby a jeho předání operátorům ve výrobě
– Budete vydávat pracovní a ochranné pomůcky pracovníkům
– Uvolňování procesu výroby při rozjezdu nové výroby
– Zaznamenávat události související s chodem strojů, bezpečnosti pracovníků

Profil kandidáta

Co požadujeme od Vás?
– SŠ vzdělání strojírenského směru / vyučení ve strojírenském oboru (zámečník, mechanik, opravář, nástrojař, plastikář)
– Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
– ŘP sk. B, oprávnění k obsluze VZV výhodou

Nabízíme

Co získate?
– Stravenky, 25 dní dovolené
– 13. a 14. plat podle hospodářského výsledku
– Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
– Práce na 3 směny – týdenní cyklus

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3426463  Datum zveřejnění: 20.6.2018