Specialista podpory zákazníků

Brno-město, Brno-střed, Česko

Popis pozice

Hledáme upovídané lidi, kteří zapadnou do našeho pozitivně naladěného týmu.

Lidi, kteří se nebojí telefonovat a pomoct zákazníkům s jakýmkoliv problémem.

V naší firmě se můžeš těšit na každodenní využití svých komunikačních schopností při vyřizování žádostí stávajících zákazníků a odpovídání jejich všetečných dotazů.

Budeš ověřovat správnost zaslaných dokumentů.

Využiješ svou profesionalitu při různých zákaznických průzkumech.

Také budeš mít možnost navrhovat inovace ke zlepšení práce.

Pro udržení přátelské atmosféry budeš každý den v úzkém kontaktu se svými kolegy.

Profil kandidáta

Máš Skvělé komunikační schopnosti a dokážeš jednat na úrovni.

Nejen, že máš pohotové reakce, ale jsi schopný/á se vcítit do zákazníka a aktivně mu naslouchat.

Můžeš se pochlubit maturitním vysvědčením.

Jsi přátelský/á a máš pozitivní myšlení.

Máš už nějaké zkušenosti se zákaznickým servisem.

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí přímo v centru Brna

Pěkné platové ohodnocení s bonusy

Pracovní dobu 37,5 hodin týdně na dvě směny

Příspěvek na MultiSport kartičku

25 dnů dovolené

Stravenky v hodnotě 80 Kč

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3427644  Datum zveřejnění: 23.7.2018