Specialista/-ka marketingové komunikace - Novinka

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Super šance pro ty, kteří hledají výzvy a změnu v oblasti marketingu. Pro ty, kteří mají kreativitu v sobě, ale přesto se nebojí ani administrativní práce. Pro ty, kteří netrémaří, když mají vystoupit před publikem. A také pro ty, kteří umí najít cestu k cíli v oblasti komunikačních kanálů.

Pokud si myslíte, že jste právě TEN vyvolený, tak se mi rozhodně ozvěte. Tahle nabídka pro nadnárodní výrobní společnost v Teplicích se neodmítá.

Jako profík budete mít v kompetencích:

  • organizaci marketingových akcí a kampaní na podporu brandu společnosti
  • budete u zrodu marketingového oddělení, můžete si tak nastavit procesy
  • spolupráci se super týmem z obchodního oddělení
  • správu sociálních sítí
  • tvorbu marketingových materiálů
  • nezbytnou administrativu, bez které to nepůjde
  • budete mít na starosti firemní noviny, jejich vzhled a stránky plnit zajímavými články
  • příjemnou stránkou práce budou jistě zahraniční služební cesty a stáž v Německu
  • a v neposlední řadě budete mít na starosti komunikaci s centrálou v Německu a s externími partnery

Profil kandidáta

Tuto práci nedostane každý, takže co by Vám nemělo chybět:

  • VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s delší praxí (výhodou je zaměření na marketing, management, obchod)
  • praxe v marketingu je zapotřebí
  • správný markeťák musí mít velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, repre vystupování a určitou dynamiku, která dá práci ten pravý šmrnc
  • organizační schopnosti nejsou jen klišé
  • pokročilou znalost češtiny, angličtiny a/nebo němčiny
  • zkušenosti s grafickými editory (Adobe, Corel) a balíčkem MS Office

Nabízíme

Nabídka je rozhodně lákavá:

  • zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti
  • velmi příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
  • možnost využití cizích jazyků
  • příspěvky na závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené, sick days, pružná pracovní doba
  • práci s moderními technologiemi
  • formální i neformální zaměstnanecké akce, kterých budete autorem
  • letní a zimní bonusy, každoroční valorizace mzdy
  • po úspěšném zapracování nabízíme změnu pracovního poměru na dobu neurčitou

Možnost nástupu ihned.
Místo výkonu práce Teplice.
Už mi posíláte životopis? Super. Těším se!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3428859  Datum zveřejnění: 22.6.2018