Inženýr dodavatelské kvality

Nový Jičín, Česko

Popis pozice

• Řízení a podpora dodavatelů
• Dodavatelské audity kvality
• Hodnocení dodavatelů a spolupráce na zlepšení jejich výkonnosti
• Podpora schvalování dodavatelských dílů podle metodiky PPAP
• Provádění APQP pro vybrané dílce
• Ověření efektivity nápravných opatření u dodavatelů

Profil kandidáta

• Vysokoškolské vzdělání
• Praxe v automobilovém průmyslu
• Znalost požadavků zákazníků na schvalování dodavatelských dílů (PPAP, APQP…)
• Zkušenosti s audity kvality výhodou- metodika VDA 6.3
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Znalost práce na PC (MS-Office, MS-Outlook)
• Komunikační schopnosti, schopnost vyjednávat a řídit dodavatele.
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2 dny/rok
• Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• Příspěvek na stravování
• Variabilní bonusový systém
• Možnost jazykového a odborného vzdělávání
• Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3430889  Datum zveřejnění: 1.10.2018