Regionální obchodní zástupce

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost působící v oblasti měřících systémů a zařízení, hledáme posilu do týmu obchodníků na pozici:

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce:

  • Prodej produktů a služeb společnosti ve svěřeném regionu
  • Péče o stávající a akvizice nových zákazníků
  • Vyhledávání a určování optimálních distribučních sítí pro existující a nové trhy
  • Vytváření, udržování a další rozvíjení klíčových obchodních vztahů s klienty
  • Monitoring konkurence a trhu
  • Podílení se na marketingu společnosti
  • Pravidelné reportování výsledků
  • Zodpovědnost za plnění plánu, dodržování smluv
  • Zodpovědnost za prezentování společnosti

Profil kandidáta

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Praxe v oblasti prodeje měřících technologií a systémů
  • Znalost čtení technických výkresů výhodou
  • Velmi dobré prezentační a vyjednávající schopnosti
  • Obchodní myšlení a cílevědomost
  • Samostatnost a ochota cestovat po regionu
  • Řidičský průkaz – aktivní řidič

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • Rozmanitou práci na HPP v oblasti technického prodeje
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Práci formou „home office“
  • Lokalita: Praha
  • Nástup: Ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3431016  Datum zveřejnění: 25.6.2018