Elektrikář / Elektromechanik - od 30 000 Kč

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Jste zkušený elektrikář/elektromechanik? Hledáte ve svém životě změnu? Chcete práci, ve které byste byl spokojený? Čtěte pozorně.

Nabízíme Vám pracovní nabídku v rychle rostoucí, stabilní firmě, která má přátelské a silné zázemí. O své zaměstnance se stará a nebere je jen jako čísla.

Co budete dělat ?

– samostatné provádění oprav strojů

– provádění preventivních prohlídek strojů

– spolupráce napříč odděleními

Neváhejte nás kontaktovat a poslat svůj životopis ještě dnes !!

Profil kandidáta

Koho hledáme ?

  • hledáme elektrikáře, který má vyhlášku 50 §

  • zkušenosti a praxe jsou velkou výhodou

  • manuálně zručného člověka, co se nebojí vzít za práci

  • znalost elektrotechniky a elektroinstalací

  • komu nevadí 2 nebo 3 směnný provoz

Nabízíme

Co nabízíme ?

  • dotované stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

  • Firemní akce

  • Bonusy k platu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3431950  Datum zveřejnění: 30.7.2018