Účetní

Ústí nad Orlicí, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti účetnictví nebo jste absolvent školy ekonomického směru? Pojmy jako podvojné účetnictví nebo faktura Vám nejsou cizí? Pokud máte komunikativní angličtinu nebo němčinu, budeme si určitě rozumět.

Co bude náplní Vaší práce?
  • Účtování přijatých faktur
  • Kontrola náležitostí účetních dokladů
  • Zodpovědnost za účtování svěřené agendy
  • Účtování karetních operací
  • Podílení se na inventarizaci zákazníků
  • Spolupráce při měsíční a roční závěrce

Profil kandidáta

Hledáme člověka s:
  • Alespoň středoškolským vzděláním ekonomického směru
  • Znalostí podvojného účetnictví
  • Znalostí práce na PC (MS Office)
  • Komunikativní angličtinou nebo němčinou

Nabízíme

Co nabízíme na oplátku?
  • Jeden týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Poukazy na volnočasové a sportovní aktivity
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost jazykových kurzů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3432611  Datum zveřejnění: 27.6.2018