Koordinátor řízení provozu call centra

Ostrava, Česko

Popis pozice

• samostatně pracovat na zadaných úkolech
• řídit provoz asistenčních oddělení a oddělení Front Office
• navrhovat a podnikat nápravná opatření
• hledat synergie, příležitosti pro stabilitu a efektivitu napříč odděleními
• plánovat směny operátorům
• předpovídat objem provozu
• spravovat dovedností operátorů
• denně sledovat dosažení KPI služeb a porovnávat s plánem
• provozní monitoring

Profil kandidáta

• SŠ / VŠ
• anglický jazyk na pokročilé úrovni a polský jazyk výhodou
• výborná znalost MS Office - především excel
• zkušenost z prostředí call centra nebo shared service centra - výhodou
• zkušenost s plánováním provozu - výhodou
• komunikační , organizační a vyjednávací dovednosti
• aktivní přístup, samostatnost, pečlivost
• analytické a logické schopnosti
• schopnost koncepčního plánování
• výborná znalost MS Office
• časová flexibilita

Nabízíme

• nástup ihned nebo dohodou
• odpovídající ohodnocení dle výsledků
• pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností následné spolupráce na dobu neurčitou
• vymazlené benefity (stravenky, ovoce a nápoje...)
• prostor ke vzdělávání - e-learning, jazykové kurzy atd.
• dobrou partu kolem sebe
• moderní kancelář v populární a dobře dostupné lokalitě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3435176  Datum zveřejnění: 24.9.2018