Sales Manager

Hlavní město Praha, Praha, Česko

Popis pozice

Náš klient, mezinárodně úspěšná společnost působící v oblasti zajišťování a kontroly kvality, bezpečnosti ve výrobě a procesech, hledá motivovaného kandidáta/tku na pozici:

SALES MANAGER

Náplň práce:
  • Vytváření obchodních nabídek
  • Rozvoj obchodní strategie společnosti
  • Analýza českého trhu a konkurence
  • Prezentování společnosti prostřednictvím přímé komunikace s klienty
  • Vytváření obchodních prezentací
  • Prezentování a podpora značky na veletrzích a výstavách
  • Reportování generálnímu manažerovi

Profil kandidáta:
  • SŠ/VŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
  • ČJ/SJ – rodilý mluvčí
  • Aj – komunikativní úroveň
  • Obchodní zkušenosti, ideálně s poskytováním služeb v oblasti kontroly kvality, auditu nebo s ISO normami
  • Komunikační schopnosti a samostatnost
  • Obchodně orientovaná osobnost s důrazem na cíl

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Práci v prostředí stabilní menší společnosti
  • Možnost aktivně se podílet na rozvoji společnosti
  • Služební automobil
  • Nástup: Ihned
  • Lokalita: Praha
  • HPP

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3444548  Datum zveřejnění: 10.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000-50.000 Kč