Strojírenský dělník – montáže – pouze na dvě směny!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlubočky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenský dělník – montáže

Zaměstnanecké výhody, benefity

– nástupní mzda okolo 16 000 Kč/měsíc + mnoho příplatků (odpolední, práce přesčas apod.)
– práci ve dvou směnném provozu
– až 25 dní dovolené
– práce kousek od Olomouce

+ další výhody!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro lídra trhu s kuchyňskými spotřebičemi hledáme aktuálně strojírenského dělníka na montáže varné techniky. Vaší běžnou činností bude práce na montážním páse či kompletace výrobků. Budete i Vy součástí tohoto týmu?

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme od Vás pouze těchto pár maličkostí:
– manuální zručnost
– ZŠ, výhodou je SOU nebo SPŠ technického (strojírenského) zaměření
– samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Horní náměstí 365/7
779 00 Olomouc

Kontakt

ID: 3446256   Datum zveřejnění: 11.7.2018