Prima výdělek ve významné společnosti a navíc náborový příspěvek! Operátor výroby

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
19.10.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
21525

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme nové kolegy do našeho přátelského týmu operátorů do výroby, ve stabilní a významné společnosti ve Štěnovicích nebo na Borských polích!

Jaká bude vaše náplň práce?

Náplní práce bude obsluha poloautomatických strojů. Určitě se toho bát nemusíte, na vše budete řádně proškolený :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to u nás dostanete?

Určitě Vás potěší NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- Kč, nástupní plat 21 525,- Kč, bonusy 20% z hrubé mzdy, pokud budete pracovití získáte výkonnostní bonus až 3 390,- Kč, 13 plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů o kterých si můžeme popovídat na pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Klient se zabývá výrobou řídících systémů do automobilů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Automotive

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké máme požadavky?

Požadujeme věk 18+, ochotu pracovat na 8 hodinové směny a chuť do práce, vše ostatní se naučíte u nás :-)

Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte a zasílejte své životopisy na e-mail: [email protected], nebo volejte na tel.: 226254964.

Těšíme se na Vás!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3446699   Datum zveřejnění: 19.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21525