Hledáme siláky a dělníky!

Popis pozice

Halo! Jo přesně ty. Hledáš práci u které nebudeš muset stát u pásu a hlídat si kolik máš hotových výrobků za minutu, to je trošku otrava ne? Potřebuju siláka co se nebojí za to vzít. Tak proč ještě nemám tvůj životopis?

CO BUDEŠ DĚLAT ?

Jsou to různý stavební úpravy, který se týkají silnic, mostů, kanalizací a tak. Fajn je, že jsi na čerstvém vzduchu. Budeš tak trochu svým pánem. Na píchačky nehrajem, nejsme přeci hlídací psi. Nemusíš se bát, že budeš dělat někde po nocích nebo až bůh ví do kolika, prostě si odmakáš co máš a jdeš domu.


Tak co? Už mi posíláš životopis?


Těším se na nového parťáka.

Profil kandidáta

KOHO HLEDÁM ?

Přesně tebe! Co se nebojíš tvrdší práce a mozolů na ruce. Siláka, ale jestli nejsi vyloženě Hercules, tak to nevadí. Min. základní školu. Jestli jsi kecka a rád makáš v kolektivu, tak je to super. Máš řidičák? Výborně, ale jestli né tak nevadí. Určitě uvítám praxi ve stavebnictví. Jo a musíš být spolehlivý ať s tebou můžu počítat, budoucí parťáku.

Nabízíme

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT ?

Určitě se můžeš těšit na dobrou výplatu.Nemáš čas na to vařit si doma obědy? To není problém, stravenky od nás dostaneš. Když si nebudeš vědět rady, rádi tě zaškolíme. Určitě chceš volat za polovic, to není problém mám pro tebe supr tarif a né jen pro tebe, ale pro celou tvojí rodinu. A jistotu, že to není ve firmě, která se za dva měsíce rozpadne.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
Česká republika
ID: 3447693   Datum zveřejnění: 15.8.2018