Seřizovač

Hranice na Moravě, Hranice, Česko

Popis pozice

Máte předešlé zkušenosti na podobné pozici? Nebo jste šikovný absolvent který by rád získal zkušenosti?
Dokážete pracovat samostatně, spolehlivě a zodpovědně?
Nevadí Vám práce na směny?
Pokud Vás pozice zaujala a máte zájem, neváhejte mi zaslat Váš životopis

Jaká bude Vaše náplň práce?
– Seřizování strojů společnosti – roboty, lasery, CNC stroje
– Pravidelné zajišťování údržby a kontroly strojů
– Práce podle pokynů nadřízeného, práce s technickou dokumentací
– Práce v týmu, komunikace s kolegy, vzdělávání se v rámci nových strojů
– Práce s mechanickými, hydraulickými, pneumatickými součástmi

Profil kandidáta

Požadavky na Vás:
– SŠ vzdělání technického směru
– Ideální jsou 2 roky zkušenosti na obdobné pozici, dáme však šanci i šikovným absolventům
– Manuální zručnost, nadšení pro techniku

Nabízíme

Jaké benefity získáte?
– 5 týdnů dovolené
– Stravenky v hodnotě 150 Kč
– Příspěvek na dopravu
– Zajímavé finanční ohodnocení, odměny, prémie za směnný provoz
– Možnost vzdělávání, kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3450549  Datum zveřejnění: 17.8.2018