CAE inženýr

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Prostějov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste analytický typ s koncepčním uvažováním?
Víte řešit problémy rychle a efektivně?
Dokážete spolupracovat v týmu, sdílet Vaše zkušenosti dál?

Pokud odpovídáte na všechny otázky ano, domluvíte se aktivně anglicky, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost!

V práci se budete věnovat:
– Podpoře vývojového oddělení v oblasti programování, CAD a FEM
– Provádění designových a výpočetních úloh
– Spolupráci na vývoji designových, výpočetních a optimalizačním softwarů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte?
– Možnost dlouhodobě pracovat v nově vznikajícím vývojovém centru
– Budete mít možnost se podílet na jeho rozběhu, získáte možnost kariérní či profesně růst
– Získáte práci ve stabilní, rostoucí společnosti
– Vaše pracovní doba bude pružná
– Společnost Vám poskytne možnost dalšího vzdělávání, a to odborného i jazykového
– Získáte různé finanční bonusy (měsíční, pololetní), prémie, příspěvky, 13. plat, příspěvek na stravování a mnoho dalšího

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

CATIA - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co musí splňovat vhodný kandidát?
– VŠ vzdělání v oboru strojírenství
– Znalost práce se systémy CATIA V5 a ANSYS
– Komunikativní znalost angličtiny
– Znalost vyššího programovacího jazyka

– MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3452006   Datum zveřejnění: 27.8.2018