Procesní inženýr

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Prostějov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojďte pracovat do společnosti, kde budete mít možnost prosadit své nápady a myšlenky!
Máte vysokoškolské vzdělání?
Domluvíte se plynule anglicky?

Pokud ano, pošlete mi Váš životopis a já se s vámi spojím pro další informace.

Co Vás v práci čeká?
– Budete zodpovědný za správné nastavení procesů ve výrobě, za analýzu výrobních procesů
– Vaším úkolem bude implementace opatření vedoucích k optimalizaci a zvýšení kvality procesu výroby
– Budete se aktivně věnovat zavádění nových projektů do výroby
– V práci budete zavádět vybrané zlepšovací návrhy s cílem dosáhnout co nejvyšší produktivitu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte?
– Získáte práci ve stabilní, rostoucí společnosti
– Vaše pracovní doba bude pružná
– Společnost Vám poskytne možnost dalšího vzdělávání, a to odborného i jazykového
– Získáte různé finanční bonusy (měsíční, pololetní), prémie, příspěvky, 13. plat, příspěvek na stravování a mnoho dalšího

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
– Vysokoškolsky vzdělaného kandidáta v technickém oboru
– Musíte umět komunikovat v angličtině nebo němčině – budete v častém kontaktu se zahraničními kolegy
– Znalost technologie zpracování kovů – tváření, lisování, ohýbání, práškové lakování
– Člověka se znalostí principů štíhlé výroby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Horní náměstí 365/7
779 00 Olomouc
ID: 3452066   Datum zveřejnění: 27.8.2018