Inženýr kvality

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pojďte pracovat do společnosti, kde budete mít možnost prosadit své nápady a myšlenky!
Máte předešlé zkušenosti na obdobné pozici?
Domluvíte se plynule anglicky?
Pokud ano, pošlete mi Váš životopis a já se s vámi spojím pro další informace

Vaše pracovní náplň:
– Vaším úkolem bude zajištění procesu vzorkování projektů (nových i stávajících), PPAP, VDA
– Budete spolupracovat s týmem se kterým připravíte harmonogram vzorkování a následně vlastního vzorkování
– Budete zajišťovat uvolňování výroby a zadávat projekty do sériové výroby
– Častá komunikace se zákazníky

Profil kandidáta

Jaké požadavky jsou nutné?
– Vzdělání technického směru
– Znalost metod kvality (PPAP, VDA, APQP)
– Angličtina na komunikativní úrovni
– Předchozí zkušenosti na podobné pozici, zkušenost s řízením a přípravou vzorkování
– MS Office, ŘP sk. B

Nabízíme

Co získáte?
– Získáte práci ve stabilní, rostoucí společnosti
– Vaše pracovní doba bude pružná
– Společnost Vám poskytne možnost dalšího vzdělávání, a to odborného i jazykového
– Získáte různé finanční bonusy (měsíční, pololetní), prémie, příspěvky, 13. plat, příspěvek na stravování a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3452146  Datum zveřejnění: 18.7.2018