Inženýr zákaznické kvality

Prostějov, Česko

Popis pozice

Nechybí Vám samostatnost, spolehlivost či schopnost řešit vzniklé problémy?
Domluvíte se anglicky nebo německy?
Máte již předešlé zkušenosti v kvalitě?
Máme pro Vás zajímavou pracovní pozici Inženýra zákaznícke kvality v Prostějově.

Jaká bude Vaše náplň práce?
– Budete mít na starosti plánování kvality (APQP, PPAP, tvorba pracovních a kontrolních postupů)
– Čeká Vás komunikace se zákazníky, účast na zákaznických auditech
– Vaším úkolem bude řešení reklamací

Profil kandidáta

Od Vás očekáváme:
– Vzdělání technického směru
– Předchozí zkušenosti na obdobné pozici v kvalitě
– Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
– ŘP sk. B

Nabízíme

Co získáte?
– Možnost dlouhodobě pracovat ve stabilní, rostoucí společnosti
– Vaše pracovní doba bude pružná
– Společnost Vám poskytne možnost dalšího vzdělávání, a to odborného a jazykového
– Získáte různé finanční bonusy (měsíční, pololetní), prémie, příspěvky, 13. plat, příspěvek na stravování a mnoho další

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3452185  Datum zveřejnění: 18.7.2018