Pracovník vzdělávacího střediska

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Prostějov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Není Vám cizí výrobní prostředí?
Máte předešlé zkušenosti s vedením odborných praxí?
Pojďte pracovat pro nadnárodní automotive společnost, která Vám poskytne širokou škálu benefitů

Co Vás na pozici čeká?
– Budete zodpovídat za chod vzdělávacího centra s tím souvisí spolupráce s odbornými školami v rámci ČR
– Vaším úkolem bude komunikace s rodiči učňů a žáků
– Budete se podílet na realizaci strategie, účastnit se na vzdělávání stávajících i nových zaměstnanců
– Čeká Vás zpracovávání administrativní agendy, tvorba vnitropodnikových směrnic
– Budete spolupracovat s výrobní částí společnosti
– Budete zpracovávat reporty, sledovat legislativní změny v oblasti odborného vzdělávání a následně je budete aplikovat do praxe

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte?
– Získáte práci ve stabilní, rostoucí společnosti
– Vaše pracovní doba bude pružná
– Společnost Vám poskytne možnost dalšího vzdělávání, a to odborného i jazykového
– Získáte různé finanční bonusy (měsíční, pololetní), prémie, příspěvky, 13. plat, příspěvek na stravování a mnoho dalšího

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme od Vás?
– SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
– Předchozí zkušenosti s vedením odborných praxí
– Výhodou pro Vás budou zkušenosti s výukou odborných technických předmětů (jako jsou například tvářecí stroje, hydraulika, pneumatika, tváření materiálů)
– Základní znalost angličtiny nebo němčiny
– MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Horní náměstí 365/7
779 00 Olomouc

Kontakt

ID: 3452309   Datum zveřejnění: 18.7.2018