Plánovač výroby

Královéhradecký kraj, Česko

Popis pozice

Baví Vás organizování a plánování? Jste pečlivý/á a rád/a zajišťujete, aby vše probíhalo tak jak má? Máte komunikativní angličtinu nebo němčinu? Pokud ano, potom určitě věnujte pozornost následujícím řádkům.
Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Co bude náplní Vaší práce?
  • Plánování vytíženosti jednotlivých strojů a pracovišť
  • Určování potřeby materiálu a kontrola jeho dostupnosti
  • Určování a hlídání výrobních a dodacích termínů
  • Komunikace napříč odděleními a spolupráce na naplnění zakázky

Hledáme člověka s:
  • SŠ nebo VŠ vzděláním technického nebo ekonomického směru
  • Komunikativní angličtinou nebo němčinou
  • Zkušeností s plánováním výroby, přípravou výroby nebo výrobními projekty

Nabízíme

Co nabízíme na oplátku?
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost vycestovat do zahraničí na zajímavé školení
  • Příspěvek na sport, kulturu a zdraví
  • Možnost profesního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3453426  Datum zveřejnění: 20.7.2018