Směnový mistr lakovny

Praha, Česko

Popis pozice

  • Obsluha, řízení a údržba lakovací linky, kontrola vodivosti
  • Dohled nad maximálním vytížením lakovací linky a kvalitu laku
  • Koordinace materiálu z kooperačního skladu
  • Zodpovědnost za kvalitu a množství lakovaných polotovarů
  • Organizace práce a dozor nad přidělenými zaměstnanci dané směny, zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce na pracovišti
  • Kontrola pořádku na pracovišti
  • Pravidelný servis lakovacího zařízení, vedení záznamů o daných servisních úkonech
  • Zodpovědnost za plnění stanovených cílů a dodržování dokumentů interní legislativy Integrovaného systému řízení (zejména ISO 9001, 18000, 14000, C-o-C) na svém úseku

Profil kandidáta

  • Požadujeme alespoň SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • Alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • Důslednost, pečlivost a zodpovědnost
  • Schopnost kontrolovat kvalitu a úplnost provedených prací

Nabízíme

  • Přidáte se do přátelského týmu mezinárodní a úspěšné společnosti
  • Hlavní pracovní poměr
  • Lákavé finanční ohodnocení
  • Práce ve třísměnném provoze
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce – Praha 10
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3453475  Datum zveřejnění: 20.7.2018