Pojď vyrábět kvalitní auta a vydělej si super peníze! (operátor výroby)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
21 000 - 30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš novou práci, kde si kromě základní mzdy vyděláš téz díky bonusům? Tak na nic nečekej a zašli nám svůj životopis! Vše vyřešíme během pár dnů a nebudeš se točit v kruhu pohovorů.

Pro předního výrobce automobilů hledáme nové OPERÁTORY NA ODDĚLENÍ MONTÁŽE!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za svou práci si zasložíš náležitou odměnu:

Nástupní plat je u nás 19 400 Kč + příplatky. Po šesti měsících tvoje základní mzda vzroste na 21 000 Kč, s příplatky můžeš počítat s částkou 23 250 Kč.

Nešetříme ani na finančních bonusech - bude Ti vyplaceno 4 x za rok až 6400 Kč za tvé výkony a k tomu navíc 13. plat uprostřed roku a 14. na jeho konci! Takže hravě pokryješ výdaje na letní fesťák, či dovču a později i za vánoční dárky!

Další peníze ušetříš díky dotovaným obědům, svozovým autobusům a nebo i firemnímu fitku zdarma.

Informace o náboru

Chceš vědět víc? No tak nám zavolej na 800 14 16 18 nebo napiš na jiri.havranek@manpower. Následně Ti zavoláme a domluvíme se na podrobnostech.

Těšíme se na spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nemáš předešlé zkušenosti z výroby? Nevadí! Stači nám tvá časová flexibilita a ochota pracovat v třísměnném provozu. Víkendy máš však volné.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Jiří Havránek
E-mail: poslat životopis
ID: 3454419   Datum zveřejnění: 23.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21 000 - 30 000