Inspektor kontroly kvality

Pardubice, Česko

Popis pozice

Do moderního průmyslového podniku, zabývajícího se výrobou systémů řízení pro osobní automobily, hledáme uchazeče/uchazečky na pozici Inspektor kontroly kvality!

Náplň práce:

  • provádění vizuální a rozměrové kontroly výrobků
  • měření na moderních zařízeních vč. vytváření programů pro měřící stroje
  • vedení dokumentace o provedených kontrolách
  • kontrolní činnost spojená se sériovou výrobou

Místo výkonu práce: Pardubice
Nástup možný ihned!

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • SŠ technického směru
  • znalost MS Office (především Excel)
  • orientaci ve čtení technických výkresů
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu (volné víkendy)
  • zodpovědný přístup, pečlivost, samostatnost a rozhodnost

Nabízíme

Nabízíme Vám:

  • práci v čistém prostředí s odpovídajícím platovým ohodnocením
  • bonusy 10.000,- Kč vyplácené po půl roce
  • Sodexo poukázky
  • týden dovolené navíc
  • dotované závodní stravování
  • výhodný telefonní tarif
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • zábavné akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3456480  Datum zveřejnění: 25.7.2018