Recepční

Kladno, Česko

Popis pozice

• organizace služebních cest, zajišťování letenek a rezervace hotelů
• zajišťování dokumentů na úřadech (výpisy, potvrzení, atd.)
• péče o návštěvy, cestovní služby zahraničním návštěvám
• zajišťování občerstvení/ nápojů pro kuchyňky a jednotlivá oddělení dle potřeby
• komunikace a spolupráce s manažery napříč společností a s mateřskou společností v Belgii
• asistence při přípravě firemních akcí (konference, semináře, teambuildingy apod.)
• správa a archivace smluv a dokumentace

Profil kandidáta

• SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe ekonomického směru
• praxi na obdobné pozici min. 2 roky v mezinárodní společnosti, zkušenost s vedením kanceláře výhodou
• znalost AJ slovem i písmem
• uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
• ŘP sk. B výhodou
• výborné komunikační a organizační schopnosti, příjemné a vstřícné jednání
• spolehlivost, ochotu, pečlivost, samostatnost
• loajalitu, proaktivitu, schopnost logického myšlení

Nabízíme

• perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti výrobního charakteru využívající moderní technologie
• pravidelná školení
• stravenky
• 5 týdnů dovolené
• výrobní produkty společnosti zdarma
• jazykové kurzy
• penzijní připojištění
• pracoviště v Kladně
• nástup ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3456822  Datum zveřejnění: 25.7.2018