Optometrista

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• objektivní a subjektivní stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot
• doporučení vhodné korekční pomůcky
• vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad a aplikace kontaktních čoček
• aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
• poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
• prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
• vedení administrativy a záznamů zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí prosperující mezinárodní společnosti
• vzdělávací programy
• zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, možnost využití MultiSport programu, kafeterie, aj.)
• interní fórum pro optometristy
• pracovní smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
• nástup co nejdříve nebo dle dohody
• zajímavé finanční ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům na světě a působí v řadě zemí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc. / Mgr.), případně adekvátní vzdělání v tomto oboru
• pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost
• chuť učit se novým věcem
• profesionální přístup k zákazníkům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
ID: 3456874   Datum zveřejnění: 25.7.2018