Specialista controllingu

Ostrava, Česko

Popis pozice

Co budete mít na starost:
  • průběžné sledování a vyhodnocování profitability zakázek
  • sledování plnění cílů jednotlivých výrobních i nevýrobních provozů
  • analýza vstupních a výstupních ekonomických dat
  • analýza nákladů a jejich odchylek proti stanoveným cílům
  • příprava obchodních plánů

Jak si Vás představujeme:
  • máte vysokoškolské ekonomické vzdělání
  • dorozumíte se plynule anglicky (úroveň B2)
  • máte praxi z obdobné pozice
  • umíte velmi dobře s Excelem, vč. nejrůznějších "fíglů", které Vám ušetří hodně času
  • uvítáme, pokud máte zkušenost s prací v MS Access a PowerBI
  • dokážete analyzovat velké množství dat, jste velmi pečlivý/á a máte dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

  • pět týdnů dovolené
  • možnost pružné pracovní doby nebo home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek při narození či osvojení dítěte, příspěvek na dětskou rekreaci, akce pro celou rodinu, programy pro sladění pracovního a rodinného života
  • rozvoj zaměstnanců (kariérní plány, mentoring & koučink, talent program, leadership akademie), vzdělávání (profesní školení a školení šitá na míru, předávání know-how zkušenými experty, akce Týdne vzdělávání)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3457501  Datum zveřejnění: 26.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000