Operátor výroby - až 29 200 Kč s dopravou zdarma!

Popis pozice

Pravidelný růst mezd Vás bude bavit!

Chcete seriózního zaměstnavatele? Chcete jistoty? Zkuste štěstí ve stabilní firmě! Přijeďte se podívat, že se o své zaměstnance staráme a nabízíme jim to nejlepší na Benešovsku! Budeme otevírat novou moderní halu, kam sháníme nové kolegy na pozici Seřizovače balících strojů. Na výrobě cukrovinek se můžete právě podílet i VY.
Pokračujte ve své kariéře u nás. Zkuste to s námi, dáme Vám možnost!

POPIS POZICE

Vaší náplní práce bude údržba, obsluha a kontrola balících zařízení. Pokud rád opravujete různé stroje, tak je tato pozice přímo pro vás.

Profil kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA

Pokud jste spolehlivý a technický nadaný, tak pak už od Vás budeme požadovat jen docházku 14 dní v měsíci na 12 hodinové směny. Veškeré nápady, inovace a zlepšováky, jak zefektivnit výrobu jsou vítány.

Energický, spolehlivý a pečlivý člověk.

Nabízíme

Za Vaši dobře odvedenou práci získáte nadstandardní mzdu a to až 29 200 Kč a to není vše! Garantované zvyšování mezd je každoročním standardem! Máme pro Vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete. Do práce Vás rádi odvezeme z Vlašimi, Týnce n. Sázavou, Votic nebo Sedlčan.
Můžete se těšit na masáže, pedikúru, 2x ročně dentální hygienu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, závodní stravování (výběr z několika jídel a další různé zajímavosti)!

Zní to lákavě? Tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu [email protected], nebo volejte na číslo 226 254 954.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
Česká republika
ID: 3458383   Datum zveřejnění: 27.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   29 200Kč