Vedoucí skladu - Hranice - zkušenosti podmínkou!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hranice na Moravě, Hranice, Česko, Okres Přerov - Hranice, Okres Přerov
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Povedete tým přibližně 20 kolegů, kteří jsou pro naši firmu nesmírně důležití a budete řešit denní operativu výrobní společnosti (In/out procesy, on-time zásobování výrobních linek).

Nastavíte si procesy zavážení materiálů na výrobní linky a optimalizace materiálového toku.

Budete spravovat vozový park interní logistiky a koordinovat procesy skladování v souladu s požadavky.

Vytvoříte VSM (value stream map) pro jednotlivé produkty, povedete interní dokumentaci týkající se řízení skladových procesů v souladu s požadavky IATF a budete úzce spoluprácovat s odděleními výroby, controllingu, logistiky a kvality.

Nastavíte si procesy cyklické inventury, uděláte přípravu interních/externích auditů, povedete roční inventury podle svých plánů a důležitý bude i pravidelný reporting.

V neposlední řadě budete dohlížet na plůnění měsíčních cílů a za to Vás samozřejmě odměníme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Chceme toho celkem hodně, ale taky Vám máme co nabídnout.
Základem je zajímavá a odpovídající MZDA!
Taky dostanete týden dovolené navíc!
Samozřejmostí jsou i stravenky a příspěvek na dopravu!
Nabízíme také příjemné pracovní prostředí v zázemí nadnárodní korporace!
A myslíme si, že oceníte pružnou pracovní dobu!

Máte odvahu a chuť se k nám přidat? Dole najdete kontakty!

Neslibujeme, že to bude jednoduché, ale bude to stát za to!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní korporace.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme vyzrálou osobnost odolnou vůči stresu s chutí a odvahou implementovat nové procesy a změny!

Podmínkou je alespoň středoškolské vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici a také zkušenost s vedením lidí!

Důležitá je i znalost FIFO, inventarizace a VÝHODOU bude zkušenost s implementací čárových kódů.

Občas budete muset někam zajet, takže "Béčko" je podmínkou a určitě se bude hodit i oprávnění na VZV.

A skvělé bude, pokud budete umět anglicky alespoň na komunikativní úrovni!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Adam Pastyřík
Tel.: +420725807307
E-mail: poslat životopis
ID: 3458707   Datum zveřejnění: 15.10.2018