Vyrábějte cukrovinky pro celý svět - práce na Benešovsku až 29 200 Kč!

Poříčí nad Sázavou, Česko

Popis pozice

Hledáme kolegy, kteří budou mít na starosti míchání surovin a aromat, obalování a potisk cukrovinek, šikovné operátory, kteří pomocí PC kontrolují výrobu a seřizovače balících strojů.
O své zaměstnance se staráme, a tak u nás budete pracovat v nové moderní a čisté hale součástí zkušeného týmu, a to pouze 14 dní v měsíci na 12 směnný provoz.

Profil kandidáta

Podmínkou jsou zkušenosti ve výrobní společnosti a schopnost opravit lehké závady na balících strojích.

Nabízíme

• Týden dovolené navíc
• Svozy
• Závodní stravování (výběr z několika jídel)
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Slevy na firemní produkty

Svozové autobusy k nám jezdí z několika směrů:
• Vlašim - Benešov
• Votice - Bystřice
• Týnec nad Sázavou - Čerčany
• Sedlčany - Olbramovice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3460320  Datum zveřejnění: 31.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 800 Kč - 29 200 Kč