Servisní technik

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Hledám šikovného servisního technika se zlatými českými ručičkami. Takového, který se nebojí manuální práce a zároveň má analytické myšlení a je schopný efektivního řešení problému. Co myslíte, nejste právě Vy tím pravým?

Náplň práce:

  • instalace přístrojů v radiodiagnostickém oboru
  • zajištění technické podpory zákazníkům (zaškolení obsluhy, vzdálená správa)
  • záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka (prohlídky, opravy vč. zajištění náhradních dílů a komunikace se zahraničními dodavateli)
  • správa dokumentace a administrativa spojená se servisními úkony

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v elektrotechnickém směru
  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb. min. §6
  • mírně pokročilou znalost AJ - čtení návodů a dokumentace
  • praxi v elektrotechnickém oboru
  • orientaci v oblasti HW a SW
  • řp. sk. B a ochotu cestovat po celé ČR
  • časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, samostatnost

Nabízíme

Nabízíme:

  • motivační ohodnocení (fixní mzda + bonusy)
  • služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • uplatnění v zajímavém, neustále se rozvíjejícím oboru
  • práci v ryze české společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání (v rámci oboru, jazykové kurzy)

Nástup možný ihned!
Zaujala Vás tato nabídka? Pak budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3461267  Datum zveřejnění: 10.9.2018