Rozšiřte náš tým skladníků u Prahy!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kunice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
20 000 - 28 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se uplatnit v oblasti automobilového průmyslu? Nabízíme jedinečnou příležitost pracovat pro mezinárodní společnost v oblasti distribuce náhradních dílů pro automobily v České republice!

Náplň práce
Najdete u nás uplatnění jako skladník, řidič vysokozdvižného vozíku nebo dokonce jako koordinátor skladu. Náplní Vaší práce bude jednoduché vyskladňování a naskladňování, příjem a výdej zboží.

Požadavky
Budete pracovat pro významného dodavatele autodílů, požadujeme od Vás tedy dochvilnost, spolehlivost a ochotu pracovat na 3 směnný provoz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám nástupní mzdu ve výši 24 000 Kč a po krátkém zapracování Vaše mzda roste až na 28 000 Kč! Je u nás možnost kariérního růstu, můžete se tudíž vypracovat až na koordinátora! Samozřejmostí jsou u nás příplatky za noční směny, svozy na směny ze zastávky Opatov v Praze zdarma a za každou odpracovanou směnu stravenka v hodnotě 80 Kč!

Těšíme se na Vaše životopisy na adrese: michal.hnatek@manpower.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Autodíly

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Hnátek
Tel.: +420226257591
E-mail: poslat životopis
ID: 3462247   Datum zveřejnění: 2.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20 000 - 28 000