Seřizovač balících strojů – až 29 200 Kč s dopravou zdarma!

Popis pozice

Zvyšování mezd Vás bude bavit!!!

Do našeho zkušeného týmu sháníme nového kolegy na pozici seřizovače balících strojů. Není to ale ledajaká výroba, právě vy se můžete podílet na výrobě nejoblíbenějších bonbonů Skittles.

Jste absolvent oboru mechanika? Nastartujte svoji kariéru. Začněte s námi, dáme Vám možnost!

Vaší náplní práce bude údržba, obsluha a kontrola výrobní linky. Pokud rád opravujete různé stroje, tak je tato pozice přímo pro vás.

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme

Pokud jste spolehlivý a technický nadaný, tak pak už od vás budeme požadovat jen docházku 14 dní v měsíci na 12 hodinový směnný provoz. Veškeré nápady, inovace a zlepšováky, jak zefektivnit výrobu jsou vítány.

Nabízíme

O své zaměstnance se staráme!

Za Vaši dobře odvedenou práci získáte nadstandardní mzdu a to až 29 200 Kč a to není vše! Máme pro Vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete. Do práce Vás rádi odvezeme z Vlašimi, Týnce n. Sázavou, Votic. Pokud bydlíte v okolí Praha Opatov a splňujete naše požadavky, neváhejte nám zaslat svůj životopis také – i odtud pro Vás bude svoz připraven! Můžete se těšit na masáže, pedikúru, 2x ročně dentální hygienu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zavodní stravování (výběr z několika jídel a další různé zajímavosti)!

Chcete se tedy podílet? Tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu [email protected], nebo volejte na číslo 226 254 954.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
Česká republika
ID: 3463308   Datum zveřejnění: 3.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   29 200Kč