Kreativní Personalista

Pardubice, Česko

Popis pozice

Nebaví Vás vaše stávající práce, kde jste ponořeni jen do čísel a tabulek? Chtěli byste více prostoru pro svou tvořivost a nápady? Pokud máte zkušenosti z oblasti HR a cítíte, že je čas na změnu, tak neváhejte a pošlete svůj životopis.
Místo výkonu práce: Pardubice

Co Vás čeká?
  • kromě klasické náplně personalisty – inzerce volných pozic, pohovory s uchazeči, komunikace s personálními společnostmi Vám dáme prostor pro vlastní nápady a inovace
  • budete se podílet na vymýšlení nových HR procesů, nebo benefitů pro zaměstnance
  • organizace teambuildingů a akcí pro zaměstnance
  • přispívání na webové stránky společnosti

Předpoklady vhodného uchazeče
  • kreativita a proaktivnost
  • zkušenosti z oblasti HR jsou výhodou
  • komunikativnost- nebát se mluvit veřejně před lidmi
  • schopnost domluvit se anglicky

Nabízíme

  • benefitů je spoustu, některé z nich si můžete i vymyslet
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na životní pojištění i penzijní připojištění, příspěvek na sport
  • 13. Plat, osobní ohodnocení
  • firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3463682  Datum zveřejnění: 4.8.2018