Koordinátor ve skladu blízko Prahy

Kunice, Česko

Popis pozice

Pracujte v týmu úspěšných lidí pro ManpowerGroup!
Rozšiřujeme tým a hledáme nového kolegu/kolegyni. Aktuálně potřebujeme někoho, koho by bavila koordinace zaměstnanců a mohl nastoupit ihned.

Jsme jedničkou na trhu personálních agentur! U nás Vás čeká práce, při které budete v neustálé komunikaci se zaměstnanci u našeho klienta - významnou mezinárodní společností v oblasti distribuce náhradních dílů k automobilům. Baví Vás náročné výzvy, nábor či koordinace zaměstnanců, každodenní telefonická a mailová komunikace a neodradí vás administrativa? Jste samostatná, komunikativní a přátelská osobnost? Pak právě Vás hledáme!

Pošlete nám životopis. Čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, stravenky, svozový autobus zdarma a další zaměstnanecké benefity.

Vaší náplní práce bude:
– koordinace pracovníků skladu
– plánování směn, reporting
– podílení se na náboru pracovníků skladu a jejich kvalitním zaškolení, vytváření a udržování dlouhodobých vztahů s kolegy

Profil kandidáta

Koho hledáme?
– energickou osobnost, která se nebojí výzev a má velmi dobré organizační schopnosti
– někoho, kdo se učí velmi rychle novým věcem
– někoho ochotného pracovat na 3 směnný provoz/ případně jen v nočním provozu

Nabízíme

Co nabízíme?
– samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti
– motivační mzdové ohodnocení
– několik benefitů např. stravenky, body do cafeterie, atd…
– práci v blízkosti Prahy se svozem z Opatova zdarma
– příležitost k rozvoji s propracovaným systémem zaškolení a následným vzděláváním
– možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností
– nástup možný ihned

Pokud jste dočetli naši nabídku až do konce, určitě jsme Vás zaujali, těšíme se tedy na Váš životopis na emailu: [email protected] nebo volejte na číslo: 226 257 591.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3464565  Datum zveřejnění: 6.8.2018