Skvělá mzda 25 000.- Kč se svozem zdarma (operátor)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
07.08.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobce stavebnic LEGO v Kladně hledá operátory zodpovědné za chod linky.

Vaší náplní práce bude navážení segmentů nebo jejich výměnu, údržba pořádku na hale v systému dvousměnného provozu.

Pokud jste šikovní, pozorní, orientujete se na detail, plnoletí a práce se nebojíte, tak sháníme právě Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám mzdu ve výši od 126 Kč / h, příplatky, docházkový bonus a zajištěný svoz z Litvínova, Žatce, Loun, Kralup n/Vlt, Podbořan a Rakovníka. A další podnikové výhody.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak posílejte své životopisy na e-mail ilona.hubacek@manpower.cz nebo volejte pro bližší informace na tel. 226257587.
Budeme se těšit na spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sportovní, zábavní a rekreační činnosti

Nadnárodní společnost je jedním z největších výrobců herních materiálů na světě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Ilona Hubáček
Tel.: +420226257587
E-mail: poslat životopis
ID: 3465566   Datum zveřejnění: 7.8.2018