Žádné dvanáctky - pojďte pracovat do skladu na jednu směnu!

Šlapanice u Brna, Česko

Popis pozice

Už jste unavení z práce na dvanáctky a do třísměnného provozu se vám taky nechce? Pojďte pracovat k nám do skladu kousek od Brna, čeká vás jedna směna denně!

U nás budete pracovat v čistém a moderním skladu. Budete nám pomáhat s vychystáváním a kompletací objednávek pro naše zákazníky. Oprávnění na VZV nepotřebujete! Při naskladňovaní a vyskladňování budete využívat ruční displejové skenery. Rádi vám vše vysvětlíme a řádně zaškolíme!

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?
  • Předchozí zkušenosti ze skladu jsou výhodou - ne podmínkou!
  • Fyzická zdatnost a schopnost zvládnout rychlé tempo
  • Samostatnost, zodpovědnost a ochota učit se novým věcem
  • Základní znalost práce na PC

Nabízíme

  • stravenky 100 Kč
  • 23 dnů dovolené
  • 3 dny osobního volna
  • příspěvek ke sňatku a narození dítěte
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • firemní akce, roční bonusy
  • zvýhodněný tarif na volání
  • podpora sportovních aktivit a další

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3467878  Datum zveřejnění: 10.8.2018