Skvělá pozice v logistickém centru Alza u Prahy! Až 31 tisíc (skladník)

Mělník, Úžice, Česko

Popis pozice

Hledáte nové uplatnění a zajímáte se o elektroniku? V tom případě tu máme pozici přesně pro Vás! Společnost Alza hledá do svých řad nové kolegy do skladu v Úžicích a nabízí skvělé podmínky!

Náplní Vaší práce bude jednoduché vyskladňování, naskladňování zboží a práce se čtečkou.

Budete pracovat pro jeden z největších internetových obchodů v České republice. Požadujeme od Vás:
  • spolehlivost
  • dochvilnost
  • možnost práce pouze na denní směny – krátký/dlouhý týden. (6 – 18 nebo 10 – 22hod).

Nabízíme

Za Vaši odvedenou práci Vám nabízíme:
  • stabilní práci v čistém prostředí
  • možnost práce na HPP (v případě zájmu i DPČ)
  • nadstandardní mzdu ve výši až 29 000,- Kč/měsíc!
  • příspěvek na dopravu 2 000,- Kč
  • náborový příspěvek 5 000,- Kč
  • stravenku za každou odpracovanou směnu
  • příspěvek na sport

Na Váš životopis se budeme těšit na e-mailu: [email protected] nebo stačí jen zavolat na číslo: 226 257 591.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3468582  Datum zveřejnění: 13.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 31000