Vedoucí oddělení zásobování a prodeje – Využijte anglický jazyk!

Ústí nad Labem, Česko

Popis pozice

Řízení, organizace a koordinace práce zaměstnanců středisek zásobování a prodeje. Dále vyhodnocovat plnění motivačních úkolů zaměstnanců. Zajišťování podpory při prodeji zboží a podílení se na zpracovávání prodejních objednávek. Vyřizování faktur, příprava podkladů pro uzavírání obchodních smluv a pro účetnictví. K tomu také patří prípřava podkladů pro vymáhání pohledávek.

Zde na 100% využijete znalost anglického nebo německého jazyka, jelikož budete komunikovat s dodavateli.

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou –
Ekonomický, či chemický obor velkou výhodou!
  • Zkušenost s vedením týmu – dobré komunikační
dovednosti.
  • Anglický jazyk – SLOVEM I PÍSMEM.
  • Německý jazyk – výhodou
  • Organizační schopnosti a pečlivost.

Nabízíme

Firma Vám samozřejmě nabízí zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí, aktuálně přes 160 let! Dále Vám firma dá 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, takže budete pánem svého času. Skvělá dostupnost firmy, jelikož se firma nachází přímo v centru dění Ústí nad Labem. Levné ale velice dobré firemní stravování. Dále Vám firma nabízí využítí rekreačního zařízení v Krkonoších za nízkou cenu!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3468904  Datum zveřejnění: 13.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 000 - 32 000 Kč