Nové pozice ve skladu u Prahy se svozy zdarma! (skladník)

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Chcete se uplatnit v oblasti automobilového průmyslu? Nabízíme jedinečnou příležitost pracovat pro mezinárodní společnost v oblasti distribuce náhradních dílů pro automobily v České republice!

Náplň práce
Najdete u nás uplatnění jako skladník, řidič vysokozdvižného vozíku nebo dokonce jako koordinátor skladu. Náplní Vaší práce bude jednoduché vyskladňování a naskladňování, příjem a výdej zboží.

Požadavky
Budete pracovat pro významného dodavatele autodílů, požadujeme od Vás tedy dochvilnost, spolehlivost a ochotu pracovat na 2 směnný provoz nebo pouze noční směny.

Nabízíme

  • nástupní mzdu ve výši 20 000 + 4 000 Kč bonusy!
  • po krátkém zapracování Vaše mzda roste až na 28 000 Kč!
  • možnost kariérního růstu až na koordinátora!
  • svozy na směny ze zastávky Opatov v Praze zdarma
  • za každou odpracovanou směnu stravenka v hodnotě 80 Kč!

Těšíme se na Vaše životopisy na adrese: [email protected] nebo volejte na číslo 226 257 591.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3470486  Datum zveřejnění: 27.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 28000