Elektrikář ve výrobě

Popis pozice

Významná farmaceutická společnost s dlouholetou tradicí, která nabízí širokou škálu služeb v oblasti výzkumu a vývoje výrobních procesů, hledá šikovného elektrikáře do výroby.

Popis pozice:
  • Práce související s údržbou
  • Řešení technických problémů
  • Držení pohotovostí

Dbáme na rychlý průběh výběrového řízení, odpověď na Vaši zprávu je pro mne samozřejmostí.

Profil kandidáta

Požadavky:
  • Vzdělání elektrotechnického směru
  • Platná vyhláška 50/1978 Sb. § 6
  • Zajištění pohotovostní služby (za příplatek)

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zajímavou práci a odpovídající platové ohodnocení
  • Standardní pracovní dobu bez směn
  • Možnost ubytovaní pro mimopražské zájemce
  • Další vzdělání hrazené firmou, možnost odborného růstu
  • 5 týdnů dovolené, proplácení přesčasů
  • Příspěvek na stravování (vlastní kantýna)
  • Mobilní telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
Česká republika
ID: 3474650   Datum zveřejnění: 21.12.2018