Skvělá pozice v showroomu Alza! (Prodavač/ka)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jateční 33, Praha 7-Holešovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
18000 - 26500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte nové uplatnění, zajímáte se o elektroniku a rádi komunikujete s lidmi? V tom případě tu máme pracovní příležitost přesně pro Vás!

Náplň práce
Náplní Vaší práce bude komunikace se zákazníky a nabízení různých produktů na pobočce.

Požadavky
Budete pracovat pro největší internetový obchod v Čechách, požadujeme od Vás tedy:
- spolehlivost
- dochvilnost
- možnost pracovat na 12 hodinové denní směny (8-20h) na krátký/dlouhý týden

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- nástupní mzdu 18 000,- Kč, která po zkušební době roste na 19 500,- Kč.
- bonusy 7 000,- Kč + prémie za prodej
- stravenku za každou odpracovanou směnu
- stabilní práci na HPP s možností kariérního růstu

Na Vaše životopisy se těšíme na adrese: [email protected] nebo zavolejte na číslo: 226 257 591.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

internetový obchod

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3474745   Datum zveřejnění: 21.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18000 - 26500