Technik (vývojového oddělení)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Tvorba montážních návodů
- Technická podpora zákazníkům pro východní Evropu
- Spolupráce s vývojovým úsekem mateřské firmy
- Zakládání a udržování technologických dat
- Administrace databáze

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- Pružnou pracovní dobu
- 13-tý plat
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Stravenky

Informace o náboru

Zaujala Vás pozice? Láká Vás začít ve vývoji? Pak je tato pozice právě pro Vás!
Svou odpověď na inzerát spolu s přiloženým životopisem v ČJ a AJ pošlete co možná nejdříve!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání technického zaměření – autoelektrikář velkou výhodou
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Komunikativní znalost anglického jazyka – min. B1
- Znalost CAD systémů výhodou
- Flexibilita, samostatnost, technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Smetanovo náměstí 1
702 00 Ostrava
ID: 3476070   Datum zveřejnění: 22.8.2018