Nabídka právě pro Tebe: 20 tisíc měsíčně+nástup do kmene!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ostrava-Hrabová, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
nejméně 20 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Už Tě nebaví točit se v kruhu pohovorů a čekat na nástup do práce měsíc nebo dva? U nás můžeš nastoupit klidně do týdne! Záleží, jak rychle nám pošleš svůj životopis.

Jakou práci nabízíme?

Od začátku u nás nastoupíš na HPP a přímo do kmenového stavu firmy. Budeš odpovědný za obsluhu lisu a jednoduché nastavování jeho parametrů, dále pak evidence vyrobených kusů. Vše pod vedením zkušeného nadřízeného.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A teď to hlavní:

- nástupní plat minimálně 20 tisíc a týden dovolené navíc, po zkušební době možnost navýšení mzdy a po půl roce smlouva na dobu neurčitou
- hlavní jídlo za 25 Kč a výběr je u nás široký, tudíž si pochutnají i ti nejmlsnější

Informace o náboru

Rád bys už konečně získal stabilní zaměstnání ve fungující firmě? Tak nám zašli svůj životopis na [email protected] nebo pomocí tlačítka níže. Můžeš taky zavolat na 558 274 370 nebo se zastavit na adrese Velká 10, Ostrava.

Když se ozveš ještě dnes, tak máš zhruba do týdne práci :-).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké jsou ideální předpoklady?

Určitě se Ti hodí fyzická zdatnost a podmínkou je ochota pracovat na 12-ti hodninové směny a střídání krátkého/dlouhého týdne.

Pokud jsi už pracoval ve výrobě, tak super. Pokud ne, při vstupním školení Tě všechno bez problému naučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1-Florenc
ID: 3476765   Datum zveřejnění: 23.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   nejméně 20 000