Obchodní manažer - Liberec

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
16.09.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
40 000 Kč - 65 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- akvizice nových klientů, péče o stávající
- zpracování požadavků zákazníka
- příprava smluv a podkladů pro obchodní jednání
- tvorba nabídek a ostatních dokumentů k prodeji
- technická podpora pro zákazníky
- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- příprava expedice, logistika
- kooperace s dalšími členy obchodního týmu
- služební cesty do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- platové ohodnocení odpovídající dané pozici + bonusy do výše 25 000 Kč
- 13. plat, bonusy (měsíční, kvartální, roční)
- služební automobil i k osobnímu využití
- mobilní telefon, notebook k osobním účelům
- příspěvek na stravování, stravenky
- možnost osobního rozvoje
- zahraniční pracovní cesty
- příjemné a přátelské pracovní prostředí
- zázemí stabilní české společnosti
- příspěvek na životní připojištění
- pracovní doba Po - Pá (7:30 - 16:00)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Jedná se o českou společnost, která vyrábí bezpečnostní plastové plomby a vede si úspěšně na trhu více než 20 let.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- obchodní talent a vyjednávací schopnosti
- organizační schopnost a týmového ducha
- asertivní, komunikativní
- schopnost samostatně pracovat
- flexibilní (1-2 dny/měsíčně služební cesta)
- vhodné i pro absolventy s požadovanou znalostí jazyků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Palachova 1404
460 01 Liberec

Kontakt

ID: 3476788   Datum zveřejnění: 23.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40 000 Kč - 65 000