Nenáročná práce v jednosměnném provozu v Hrabové! (Operátor ve výrobě)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
17500-19000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Personální společnost Manpower, jeden z předních hráčů na českém trhu práce, přináší všem zájemcům pozici OPERÁTORA SERVISNÍ LINKY v Ostravě Hrabové. Chceš i Ty získat jednoduchou práci v jednosměnném provozu s příjemnou odměnou? Tak na nic nečekej a připoj se k nám! Pro zájemce z Orlové, Karviné, Havířova a Českého Těšína připravujeme svoz.

Náplní tvé práce bude servis drobné elektroniky.
Co si pod tím představit? Jedná se o jednoduchou práci v sedě, při které budeš mít na starost opravy jednotlivých částí elektro zařízení, montáž a zapojování drobných částí spotřebiče, kabelů a konektorů a následné čištění, balení a kontrola funkčnosti daného zařízení. Nic, co by jsi po zaškolení nezvládla/nezvládl :-).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců, proto Ti můžeme slíbit:
- pravidelnou mzdu s příplatky až 19 000 Kč, tedy super výdělek pro volný čas či rodinu
- jistotu dlouhodobé stabilní práce na HPP
- nástupní bonus v celkové výši 5000 Kč
- pro šikovné kolegy možnost růstu v rámci společnosti
- příspěvek na stravování, díky němuž Tě teplé jídlo vyjde na 30 Kč
- s kolegy si chodíme zahrát fotbal či volejbal, pořádáme různé další firemní akce - budeme rádi, když se k nám přidáš :-)
... a mnoho dalšího, o čemž se dozvíš během osobního pohovoru

Informace o náboru

Tak už neváhej a zašli nám svůj životopis na pcz@manpower.cz nebo odpovědním formulářem. Pro další informace můžeš zavolat na 558  272  838. Navštívit nás můžeš též na naší pobočce na adrese Velká 10, Ostrava.

Těšíme se na spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme?
Pro začátek nám postačí tvá pracovitost, pečlivost a manuální zručnost. Vše ostatní se u nás naučíš!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

ID: 3479008   Datum zveřejnění: 27.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   17500-19000