IT specialista junior - Absolventi zbystřete!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SNAŽÍTE SE ROZJET SVOU KARIÉRU, ALE NEVÍTE KDE ZAČÍT?

Právě jste vystudoval/a a nevíte, kam dál, nebo pro Vás začalo být Vaše zaměstnání stereotypním? Pak tu právě pro Vás mám pracovní nabídku, která by pro Vás mohla být zajímavá.
Absolventi! Zbystřete.
Právě hledáme vhodného pro firmu, která je na našem trhu již od roku 1993 a má na starost telekomunikační a informační technologie a systémy.
Hlavním zaměřením společnosti je výstavba telekomunikačních sítí včetně sítí mobilních operátorů, datové produkty, aplikační SW a integrovaná telekomunikační řešení.

Jaká by byla náplň Vaší práce?
Komplexní správa IT pro zákazníky klienta:

- Instalace, správa SW, HW
- Správa koncových stanic na platformě Microsoft Windows
- Vzdálená i lokální podpora uživatelů
- Práce v tiketovacím systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavý startovací plat a po půl roce navýšení + 15% prémie
- roční nebo projektové odměny
- práce s novými technologiemi
- možnost cestování po celé republice a tím pádem získáte skvělé zkušenosti, které vás mohou posunout kariérně výš
- služební notebook a mobilní telefon
- 2x sick day
- příspěvek na penzijní pojištění a na kurzy cizích jazyků

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Telekomunikační a IT společnost s působností po celé republice a místem výkonu práce v Ústí nad Labem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebujete, abyste se mohli o tuto nabídku ucházet?
- Administrátorská znalost MS Window 7, 8.1, 10
- Základní znalosti TCP-I
- Administrátorská znalost MS Windows Server 2012/2016 výhodou
- Administrátorská znalost MS SQL 2008 a výš výhodou
- Znalost virtualizační platformy od Microsoft a WMware výhodou
- Řidičský průkaz sk. B
- Znalost anglického jazyka na úrovni A2 a výše
- Ochota cestovat v rámci České republiky
- Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, proaktivnost, svědomitost
- Časová flexibilita
- Chuť učit se novým věcem
- Týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem
ID: 3480145   Datum zveřejnění: 28.8.2018